ADOPCJE


29.09.2020

Do adopcji 3 letnia koteczka

   3 letnia szylkretowa, duża, piękna koteczka o wspaniałej obfitej okrywie sierści i przepięknym kołnierzu z futra dookoła szyi. Koteczka bardzo przyjacielska, spokojna i zdrowa.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Chcemy osobiście porozmawiać z ewentualnym przyszłym właścicielem naszej podopiecznej.


Przeczytaj:

   Na tej stronie prezentujemy nasze dorosłe koty hodowlane które wyłączamy z jakiś względów z hodowli. Mogą to być młode dorosłe koty lub też koty kilkuletnie. Powodem naszej decyzji może być np. złe samopoczucie takiego kota w dużym stadzie kotów, czy zakończenie reprodukcji. Poszukujemy dla naszych podopiecznych odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią im pełen miłości dom, w którym będą czuli się wyjątkowo kochani i naj, najważniejsi a nie tylko jedni z wielu jak byłoby gdyby zostali u nas. Dlatego pomimo, że są to dla nas wyjątkowo trudne decyzje, ze względu na dobro naszych kotów oddajemy je do adopcji ale tylko do tych domów, które uznamy za najodpowiedniejsze dla nich.

Jeżelili jesteś zainteresowany adopcją dorosłego kotka i jesteś w stanie zapewnić kotu dobre warunki życia oraz nie możesz pozwolić sobie na zakup kotka tej rasy możesz do nas napisać e-maila lub zadzwonić i zapytać o niego. Może jesteś właśnie tą jedyną wymarzoną przez nas osobą dla naszego podopiecznego i może właśnie w twoje ręce powierzymy nasze ukochane zwierzę. Może w tym momencie nie mamy dla ciebie kotka ale będziemy go mieli w najbliższej przyszłości lub może któraś z naszych zaprzyjaźnionych hodowli ma właśnie takiego kotka dla ciebie.

Zawsze staramy sie najdokładniej opisać zachowanie i charakter każdego oddawanego przez nas kota, ponieważ zapamiętaj, że nie każdy kot nadaje się do każdego domu. Zależy nam bardzo aby zwierzę znalazło najodpowiedniejszy dla siebie dom oraz człowiek znalazł najodpowiedniejsze dla siebie zwierzę, ponieważ tylko wtedy oboje będą szczęśliwi w swoim towarzystwie! Dlatego dwa razy zastanów się czy kot z takim charakterem będzie u ciebie szczęśliwy i czy ty będziesz szczęśliwy z takim kotem.

Zadzwoń i zapytaj lup napisz. Zaprezentuj się nam.


 Pamiętaj jednak, że to jest jeden z naszych ukochanych kotów na którego przyszłości bardzo nam zależy i jeżeli dostaniesz od nas któregoś z naszych kotów będzie on musiał u ciebie pozostać do końca swojego życia!

Jeżeli szukasz kota na próbę to odstąp od tego zamiaru, ponieważ:

1. Nie będziesz mógł oddać tego kota do schroniska

2. Nie będziesz mógł go również oddać do innego domu.

Jeżeli z powodu sytuacji losowej nie będziesz mógł jednak dłużej trzymać tego kota będziesz musiał nas powiadomić o tym i do momentu dopóki nie znajdziemy mu odpowiedniego nowego domu będziesz musiał go trzymać u siebie, cały czas zapewniając mu godziwe warunki.

Utrzymujemy kontakt z osobami które adoptują naszych podopiecznych. Adopcje są częściowo odpłatne, ponieważ jeżeli kupujesz to szanujesz, jeżeli dostajesz, to potem wydajesz. Nowy właściciel pokrywa koszty sterylizacji/kastracji oraz częściową opłatę za kotka.

Zawsze podpisujemy umowy adopcyjne z nowymi właścicielami naszych kotów które przekazujemy do adopcji!!!

Nasz telefon: 792845755

E-mail: rozaneta@wp.pl


© ALL RIGHTS RESERVED

.
 
duch nocy,hodowla kotów,maine coon,maine,coon,mainecoon,kocięta,kocieta,koty,kot, hodowla,hodowle,hodowcy,hodowca,rasowe,litter, mco,cattery,kittens,kitten,cats,cat,kätzchen,katzen,kocky,kotata,breeders,breeder,maincoon,mainkun,
miot,mioty,coonie,wurf,babies,babys,champion,syriusz,amstrong,amber rose,chantal